Czwartek, 30 marzec 2017 
Imieniny:

Aktualności

Uroczystość Wręczenia Nagród Burmistrza
P6210707.JPG, P6210707
P6210707

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

Znaleźć się w gronie najlepszych z najlepszych-to satysfakcja i radość z pokonanych trudności w dążeniu do zgłębienia nauki, odkrywania tajemnic i twórczych poszukiwań źródeł wiedzy .

W dniu  21 czerwca 2016r.  w sali Urzędu Miasta Grodkowa odbyło się uroczyste wręczenie nagród  Burmistrza Grodkowa  najlepszym   uczniom    szkół podstawowych i gimnazjalnych  z terenu naszej gminy. Towarzyszyli im nauczyciele,  dyrektorzy szkół  oraz  rodzice. Na uroczystości obecny był również przewodniczący Komisji Oświatowej Miłosz Krok oraz pracownicy Gminnego Zarządu Szkół i Przedszkoli w Grodkowie.

Rodzicom wyróżnionych uczniów Burmistrz Marek Antoniewicz wręczył listy gratulacyjne.

Nagrodę Burmistrza otrzymali :

  1. Oliwia Brączek                      PSP  w Kopicach
  2. Amelia Szczawińska              PSP  Nr 3 w Grodkowie
  3. Anna Maliszewska                 PSP  Nr 3 w Grodkowie
  4. Eliza Turowska                      PSP  Nr 3 w Grodkowie
  5. Julia Szczurek                       PSP  Nr 3 w Grodkowie
  6. Kamil Kubicki                        PSP  Nr 3 w Grodkowie
  7. Nikola Gajewska                    PSP  Nr 3 w Grodkowie
  8. Sabina Nowacka                    PSP  Nr 3 w Grodkowie
  9. Wiktoria Winny                     PSP  Nr 3 w Grodkowie
  10. Agnieszka Mielnik                 PZS w Jędrzejowie - szkoła podstawowa
  11. Natalia Ukleja                       PZS w Jędrzejowie - szkoła podstawowa
  12. Miłosz Czaniecki                   PSP w Lipowej
  13. Wiktoria Guzik                     PSP w Lipowej
  14. Julia Łoza                            PSP w Gnojnej
  15. Dominika Bieńkowska           PSP w Kolnicy
  16. Wiktoria Turkowyd                PSP w Kolnicy
  17. Milena Jakubowska               PZS w Jędrzejowie - Gimnazjum
  18. Dominika Gwóźdź                 GP  Nr 2 w Grodkowie
  19. Julia Dominikowska              GP  Nr 2 w Grodkowie
  20. Aleksandra Stokłosa             GP  Nr 1 w Grodkowie
  21. Bogdan Olszewski                 GP  Nr 1 w Grodkowie
  22. Natalia Bielecka                    GP  Nr 1 w Grodkowie

Wśród tegorocznych  wyróżnionych uczniów jest trzech finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych :

Miłosz Czaniecki - uczeń Szkoły Podstawowej w Lipowej  – konkurs historyczny

Natalia Bielecka – uczennica Gimnazjum Publicznego Nr 1 w Grodkowie  – konkurs języka angielskiego

Julia Szczurek – uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 w Grodkowie  – konkurs matematyczny

 

oraz trzech  laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych :

 

Natalia Bielecka – uczennica Gimnazjum Publicznego Nr 1 w Grodkowie - konkurs polonistyczny

Julia Dominikowska – uczennica Gimnazjum Publicznego Nr 2 w Grodkowie  – konkurs polonistyczny

Bogdan Olszewski - uczeń Gimnazjum Publicznego Nr 1 w Grodkowie – konkurs języka angielskiego

 

Ceremonię wręczenia nagród uświetniły występy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej  w Gnojnej, oraz Publicznego Zespołu Szkół w Jędrzejowie.

                                                                                                          

                                                                                                          A.Boruszek  i M.Urbańska

Gminny Zarząd Szkół i Przedszkoli

w Grodkowie

ul. Powstańców Śląskich 24
49-200 Grodków
   
tel.:  77 415 53 61
tel.:  77 415 55 69
fax:  77 415 70 80
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek 715 - 1515
  • Data aktualizacji: 2017-03-20 14:22:45
  • Licznik odwiedzin: 890217