Poniedziałek, 10 grudzień 2018 
Imieniny:

UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA NAGRÓD BURMISTRZA GRODKOWA - 2018
wreczenie_nagrod_m.jpg,
wreczenie_nagrod_m.jpg

W dniu 14 czerwca 2018 r. w sali obrad Urzędu Miejskiego odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza Grodkowa dla szczególnie wyróżniających się uczniów naszej gminy.

W uroczystości udział wzięli: Burmistrz Grodkowa Pan Marek Antoniewicz, zastępca Burmistrza Pan Waldemar Wójcicki, Skarbnik Gminy Pani Filomena Zeman, zastępca dyrektora i przedstawiciele GZSziP, Prezes Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego Pani Jolanta Szuchta, dyrektorzy szkół, uczniowie nagrodzeni oraz ich rodzice.

Tradycją stało się, że w każdym roku Burmistrz Grodkowa przyznaje Nagrody dla szczególnie wyróżniających się uczniów.

W tym roku zostało wyróżnionych 20 najlepszych z najlepszych.

Wśród wyróżnionych są uczniowie, którzy uzyskali miano LAUREATA i FINALISTÓW wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

W gronie uczniów nagrodzonych Nagrodą Burmistrza Grodkowa znaleźli się:

  1. Nikola Pasiut – uczennica klasy III gimnazjum PSP Nr 1 w Grodkowie
  2. Aleksandra Kwarta - uczennica klasy III gimnazjum PSP Nr 1 w Grodkowie
  3. Malwina Walczak - uczennica klasy III gimnazjum PSP Nr 1 w Grodkowie
  4.  Paweł Schie – uczeń klasy III gimnazjum PSP Nr 3 w Grodkowie
  5. Karolina Chudoba - uczennica klasy III gimnazjum PSP Nr 3 w Grodkowie
  6. Marcelina Białek - uczennica klasy III gimnazjum PSP Nr 3 w Grodkowie
  7. Klaudia Płonka - uczennica klasy III gimnazjum PSP Nr 3 w Grodkowie
  8. Zuzanna Ślimak - uczennica klasy III gimnazjum PSP Nr 3 w Grodkowie
  9. Miłosz Czaniecki - uczeń klasy II gimnazjum PSP Nr 3 w Grodkowie
  10. Julia Marie Szczepek – uczennica klasy VII PSP Nr 3 w Grodkowie
  11.  Natalia Kaczmarczyk -  uczennica klasy VI PSP Nr 3 w Grodkowie
  12.  Oliwia Mazur - uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Gałązczycach
  13.  Antoni Mrzygłocki - uczeń klasy VII PSP w Gnojnej
  14. Martyna Karpeta - uczennica klasy III gimnazjum PSP w Jędrzejowie
  15. Fabiola Ułan - uczennica klasy VII PSP w Jędrzejowie
  16.  Martyna Wiewióra - uczennica klasy VI PSP w Jędrzejowie
  17.  Amelia Pęcherska - uczennica klasy VII PSP w Kolnicy
  18.  Aleksandra Kondysiak - uczennica klasy V PSP w Kopicach
  19.  Nikola Kolanko - uczennica klasy VII PSP w Lipowej
  20. Anna Schie - uczennica klasy VII PSP w Lipowej

Każdy z uczniów wyróżnionych otrzymał pamiątkową statuetkę, upominek: pióro z długopisem z nadrukiem oraz listy gratulacyjne.

Ponadto w tym roku szkolnym Burmistrz Grodkowa dla uczniów wyróżniających się zaangażowaniem oraz wysokimi wynikami w nauce ufundował Nagrody w formie bezpłatnego tygodniowego pobytu nad Morzem Bałtyckim.

Każda z ośmiu szkół w naszej gminie wytypowała po jednym uczniu do tej Nagrody.

W gronie uczniów nagrodzonych znaleźli się:

  1. Kamila Rempała – uczennica klasy III gimnazjum PSP Nr 1 w Grodkowie
  2. Marek Gaik – uczeń klasy II gimnazjum PSP Nr 3 w Grodkowie
  3. Karina Zaczyńska -  uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej w Gałązczycach
  4. Julia Psiurska - uczennica klasy VII PSP w Gnojnej
  5. Michał Mielnik - uczeń klasy VII PSP w Jędrzejowie
  6.  Kinga Sinkowska - uczennica klasy VII PSP w Kolnicy
  7. Sandra Ślimak - uczennica klasy VI PSP w Kopicach

Uroczystość swoimi występami uświetnili uczniowie ze szkół podstawowych: z Gnojnej i z Kopic.

Na zakończenie uroczystości Burmistrz Grodkowa pogratulował wszystkim wyróżnionym uczniom i ich rodzicom, a także życzył słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Gminny Zarząd Szkół i Przedszkoli

w Grodkowie

ul. Powstańców Śląskich 24
49-200 Grodków
   
tel.:  77 415 53 61
tel.:  77 415 55 69
fax:  77 415 70 80
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek 715 - 1515
  • Data aktualizacji: 2018-12-06 12:43:46
  • Licznik odwiedzin: 1933749