Piątek, 24 wrzesień 2021 
Imieniny:

Aktualności

 


 

Informacja o prawach osób, których dane osobowe są przetwarzane przez Gminny Zarząd Szkół i Przedszkoli w Grodkowie

                               


                                      


Imprezy sportowe

Sobota 30 stycznia 2016 r. obfitowała w wiele imprez sportowych w ramach gminnego kalendarza imprez sportowych szkół gimnazjalnych i podstawowych.

W Jędrzejowie odbyły się zawody gminne w mini piłce koszykowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Po zaciętych bojach wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęły uczennice z PSP Nr 3 w Grodkowie, a drugie miejsce zajęły uczennice z PSP w Jędrzejowie. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęli uczniowie z PSP Nr 3 w Grodkowie, a drugie miejsce zajęli uczniowie z PSP w Jędrzejowie.

Odbyły się także zawody gminne szkół gimnazjalnych w szachach drużynowych. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z GP Nr 1 w Grodkowie, a drugie miejsce drużyna z GP w Jędrzejowie.

W holu szkolnym odbyły się zawody gminne szkół gimnazjalnych w tenisie drużynowym dziewcząt i chłopców. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęła drużyna GP Nr 2 w Grodkowie, drugie miejsce zajęła drużyna GP w Jędrzejowie, a trzecie miejsce drużyna GP Nr1 w Grodkowie. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna GP nr 2 w Grodkowie, drugie miejsce zajęła drużyna I GP w Jędrzejowie, a trzecie miejsce zajęła II drużyna GP w Jędrzejowie.

Dziękuję wszystkim uczestnikom i opiekunom za sportowe spędzenie pierwszego dnia ferii.

Koordynator sportu szkolnego

Marek Błoch

Gminny Zarząd Szkół i Przedszkoli

w Grodkowie

ul. Powstańców Śląskich 24
49-200 Grodków
e-mail: 
sekretariat.gzszip.grodkow.pl

   
adres skrytki ePUAP:
/gzszip/SkrytkaESP
tel.:  77 415 53 61
fax:  77 415 70 80
 Godziny pracy
 Poniedziałek - Piątek 715 - 1515
  • Data aktualizacji: 2021-08-31 07:29:54
  • Licznik odwiedzin: 4760025