Wtorek, 22 październik 2019 
Imieniny:

Kalendarz Imprez Sportowych Gimnazjada rok szkolny 2015-2016

Kalendarz gminnych imprez sportowych

Gimnazjada 2015/2016

 

Lp.

Dyscyplina (impreza)

Zawody gminne

Zawody powiatowe

1.

Sportowa inauguracja roku szkolnego

19.09.2015r. godz. 9.30

Jędrzejów

-------------------------------------------

 

2.

Halowa piłka nożna dziewczęta

14.11.2015.Hala L.O.

21.11.2015godz. 9.30

Hala ul.Oławska

 

Halowa piłka nożna chłopców

14.11.2015 Hala L.O.

21.11.2015godz. 9.30

Łosiów

4.

Piłka ręczna dziewczęta

19.12.2015. Hala L.O.

09.01.2016godz. 9.30

Hala ul.Oławska Brzeg

5.

Piłka ręczna chłopców

19.12.2015. Hala L.O.

09.01.2016godz. 9.30

Hala ul.Oławska Brzeg

6.

Tenis stołowy indywidualnie

16.01.2016.Jędrzejów

23.01.2016godz. 9.30

Łosiów

7.

Koszykówka dziewczęta

28.11.2015 Hala L.O.

16.01.2016godz. 9.30

Lewin Brzeski

8.

Koszykówka chłopców

28.11.2015.Hala L.O.

16.01.2016godz. 9.30

PSP Nr 3 Brzeg

9.

Piłka siatkowa dziewczęta

12.03.2016.Jędrzejów

19.03.2016godz. 9.30

ZS Nr 1 z OS Brzeg

10.

Piłka siatkowa chłopcy

12.03.2016.Jędrzejów

19.03.2016godz. 9.30

Łosiów

11.

Unihokej dziewczęta i chłopcy

10.10.2015.Jędrzejów

24.10.2015godz. 9.30

Jędrzejów

12.

Piłka nożna chłopców

19.03.2016.Orlik

02.04.2016godz. 9.30

Skarbimierz

13.

Piłka nożna dziewczęta

16.04.2016 Orlik

23.04.2016 godz. 9.30

ZSnr1zOS Brzeg

14.

Indywidualne biegi przełajowe

Stadion i Park Wolności                                          29.09.2015 r.

Stadion i Park Wolności                   29.09.2015 r.

15.

Biegula XXV

kwiecień 2016r. godz. 1000

Jędrzejów

----------------------------------------

16.

Wędkarstwo spławikowe

07.05.2016 godz. 9.30

Lewin Brzeski

07.05.2016godz. 9.30

Lewin Brzeski

17.

Indywidualne mistrzostwa w LA

Do ustalenia

MOSiR Brzeg

Do ustalenia

MOSiR Brzeg

18.

Bieg olimpijski XXII

czerwiec 2016r. godz. 1000

Jędrzejów

---------------------------------------------

19.

Turnieje, coca-cola, Tymbark ,turniej Tuska,  M.Wielgusa, badminton

Wg otrzymanych terminów

finał wojewódzki mini-badminton Głubczyce – zgłoszenia do organizatora

20.

Turniej im. Andrzeja Orzechowskiego

17.10.2015r. godz. 9.30

Jędrzejów

-------------------------------------------

21.

Imprezy Olimpijskie Racot Grudziądz, Lewin Brzeski, Wrocław

Wg otrzymanych zaproszeń

-------------------------------------------

22.

Szachy drużynowe

30.01.2016 Jędrzejów

20.02.2016godz. 9.30

PG 1 Brzeg

23

Tenis stołowy drużynowy

30.01.2016.Jędrzejów

27.02.2016godz. 9.30

Łosiów

24

Zawody szkolne unihokej ,tenis stołowy

Do uzgodnienia

------------------------------------------

25

Ogólnopolski Turniej w Badmintona

Do ustalenia2016r.

PZS Jędrzejów

-----------------------------------------

Gminny Zarząd Szkół i Przedszkoli

w Grodkowie

ul. Powstańców Śląskich 24
49-200 Grodków
   
tel.:  77 415 53 61
tel.:  77 415 55 69
fax:  77 415 70 80
Godziny pracy
Poniedziałek - Piątek 715 - 1515
  • Data aktualizacji: 2019-10-14 13:58:56
  • Licznik odwiedzin: 2787820