Aktualności

 


 

Informacja o prawach osób, których dane osobowe są przetwarzane przez Gminny Zarząd Szkół i Przedszkoli w Grodkowie

                               


                                      


Wydarzenia sportowe - wrzesień 2015

1.

Dnia 12 września 2015r. uczniowie Publicznego Zespołu  Szkól  w Jędrzejowie i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Grodkowie wzięli udział w XXII Biegu Olimpijskim w Racocie. Bieg był na dystansie ok. 5 km . Pogoda i humory dopisały. Spotkaliśmy kilku olimpijczyków, a zdjęcie mamy z Marianem Sypniewskim dwukrotnym medalistą  olimpijskim.

2.

W dniach 25 – 26 września 2015r. uczniowie PZS I Klubu Olimpijczyka ZNICZ w Jędrzejowie wzięli udział w XXXIV Biegach  Ulicznych im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu. Najlepsze wyniki osiągnęli Król Martyna VI miejsce i Chrobak Jan V miejsce. Odwiedziliśmy miejsce spoczynku patrona naszej szkoły, zapaliliśmy znicz i postawiliśmy świeże kwiaty. W trakcie spotkania w szkole pojawił się Krystian Zalewski, z którym zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.

3.

29 września 2015 r. uczniowie PZS w Jędrzejowie wzięli udział w XXII Memoriale w biegach przełajowych im. Anny Lityńskiej. Były to także zawody powiatowe w biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych. Najlepiej spisała się Król Martyna, która zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej i Chrobak Jan, który zajął III miejsce. Uczniowie ci awansowali do finału wojewódzkiego w Lasocicach, a tam Martyna Król zajęła 10 miejsce, a Chrobak Jan był 37.

Autor: Joanna Sobstyl
Data wytworzenia informacji: b/d
Opublikował: GZSZIP
e-mail: gzszip@op.pl
Data publikacji: 2015-11-12 12:34:00
Data ostatniej aktualizacji: 2015-11-12 12:47Aktualizacja dokonana przez: Joanna Sobstyl