Aktualności

UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA NAGRÓD BURMISTRZA GRODKOWA

wrecz_nagrod_1.jpg

W dniu 11 czerwca 2019 r. w sali kina „Klaps” odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza Grodkowa dla szczególnie wyróżniających się uczniów naszej gminy.

W uroczystości udział wzięli: Przewodnicząca rady Miejskiej w Grodkowie Pani Jadwiga Demska, Burmistrz Grodkowa Pan Marek Antoniewicz, Zastępca Burmistrza Pan Waldemar Wójcicki, Dyrektor Gminnego zarządu Szkół i Przedszkoli w Grodkowie Pan Zdzisław Pałka, Zastępca dyrektora i przedstawiciele GZSziP, dyrektorzy szkół, uczniowie nagrodzeni oraz ich rodzice.

Tradycją stało się, że w każdym roku Burmistrz Grodkowa przyznaje Nagrody dla szczególnie wyróżniających się uczniów.

W tym roku zostało wyróżnionych 21 najlepszych z najlepszych.

Wśród wyróżnionych są uczniowie, którzy uzyskali miano LAUREATA i FINALISTY wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

W gronie uczniów nagrodzonych Nagrodą Burmistrza Grodkowa znaleźli się:

  1. Filip Kudzia– uczeń klasy III gimnazjum PSP Nr 1 w Grodkowie
  2. Julia Łoza - uczennica klasy III gimnazjum PSP Nr 1 w Grodkowie
  3. Eliza Turowska - uczennica klasy III gimnazjum PSP Nr 1 w Grodkowie
  4.  Agata Sochor – uczennica klasy VIII PSP Nr 1 w Grodkowie
  5. Miłosz Czaniecki - uczeń klasy III gimnazjum PSP Nr 3 w Grodkowie
  6. Wiktoria Turkowyd - uczennica klasy III gimnazjum PSP Nr 3 w Grodkowie
  7. Maja Martynowicz - uczennica klasy VIII PSP Nr 3 w Grodkowie
  8. Kamila Szczygieł - uczennica klasy VIII PSP Nr 3 w Grodkowie
  9. Pola Grzybowska - uczennica klasy VIII PSP Nr 3 w Grodkowie
  10.  Julia Marie Szczepek – uczennica klasy VIII PSP Nr 3 w Grodkowie
  11.  Mariusz Grzanka - uczeń klasy IV Szkoły Podstawowej w Gałązczycach
  12.  Julia Psiurska - uczennica klasy VIII PSP w Gnojnej
  13.  Agnieszka Mielnik - uczennica klasy III gimnazjum PSP w Jędrzejowie
  14.  Natalia Ukleja - uczennica klasy III gimnazjum PSP w Jędrzejowie
  15. Fabiola Ułan - uczennica klasy VIII PSP w Jędrzejowie
  16.  Wojciech Świętalski - uczeń klasy VIII PSP w Kolnicy
  17. Aleksander Steleblak - uczeń klasy VIII PSP w Kolnicy
  18.  Aleksandra Byjos - uczennica klasy VIII PSP w Kopicach
  19.  Sandra Ślimak - uczennica klasy VII PSP w Kopicach
  20.   Natalia Podgórni - uczennica klasy VIII PSP w Lipowej
  21.  Szymon Konik – uczeń klasy VII PSP w Lipowej

Każdy z uczniów wyróżnionych otrzymał pamiątkową statuetkę, upominek: pióro
z długopisem z nadrukiem oraz listy gratulacyjne.

Ponadto podobnie jak w roku ubiegłym Burmistrz Grodkowa dla uczniów wyróżniających się zaangażowaniem oraz wysokimi wynikami w nauce ufundował Nagrodę w formie bezpłatnego tygodniowego pobytu nad Morzem Bałtyckim.

Każda z ośmiu szkół w naszej gminie wytypowała po jednym uczniu do tej Nagrody.

W gronie uczniów nagrodzonych znaleźli się:

  1. Anastasiia Yanchyshyn – uczennica klasy VIII PSP Nr 1 w Grodkowie
  2. Jakub Szymankiewicz – uczeń klasy VIII PSP Nr 3 w Grodkowie
  3. Marcin Popów -  uczeń klasy V Szkoły Podstawowej w Gałązczycach
  4. Lena Łoza - uczennica klasy IV PSP w Gnojnej
  5. Michał Mielnik - uczeń klasy VIII PSP w Jędrzejowie
  6.  Amelia Pęcherska - uczennica klasy VIII PSP w Kolnicy
  7. Karolina Mrowiec - uczennica klasy VII PSP w Kopicach
  8. Sandra Mazur - uczennica klasy V PSP w Lipowej

Uroczystość swoimi występami uświetnili uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gnojnej.

Na zakończenie uroczystości Burmistrz Grodkowa Pan Marek Antoniewicz oraz przewodnicząca Rady Miejskiej w Grodkowie Pani Jadwiga Demska pogratulowali wszystkim wyróżnionym uczniom i ich rodzicom, a także życzyli słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Autor: Janina Pędziwiatr - Wicedyrektor GZSZiP
Data wytworzenia informacji: 2019-06-13
Opublikował: GZSZIP
e-mail: gzszip@op.pl
Data publikacji: 2019-06-13 14:49:00
Data ostatniej aktualizacji: 2019-06-14 07:57Aktualizacja dokonana przez: Janina Pędziwiatr - Wicedyrektor GZSZiP